Telesis PX24 nrX, 2 IP Trunk, 4 analog dış, 8 analog iç, 1 sayısal, 32 IP (SIP) abone, 2 kanal VoIP kapasateli profesyonel Otonom IP Hibrit telefon santralıdır.

Dünyanın ilk telefon seti içine saklanmış hibrit santrali olan PX24 nano’nun 4. nesili olan rX, Küme üyesi olabilme ve bu sayede kapasite artışı yapabilme, 7″ dokunmatik renkli ekranı, IP yetenekleri, profesyonel robot operatörü, ses kayıt yetenekleri v.b. özellikleri ile büyük kapasiteli ürünlerden beklenin tüm yetenekleri bir arada sunabilen kompact, ekonomik ve profesyonel bir telefon santrali çözümüdür.

rX’lar, Otonom Üniteler Kümesi (Cluster Of Autonomous Units – CAU) teknolojisinin, telefon santralı teknolojilerinde Dünyada ilk kullanılan ürünüdür. CAU teknolojisi, devamlı gelişmekte olan robotik ve uzay teknolojilerine yön veren bir teknolojidir. CAU teknolojisinin oluşumundaki temel soru;  “neden bir işi yapmak için tek bir yapıya ya da merkeze güvenelim?” dir. Biz de “İletişim kadar önemli ve kesintisiz olması gereken bir konuda neden merkezi bir yapıya sahip geleneksel ürünlere güveneceksiniz?” diye soruyoruz.

TELEFON SANTRALİ
Grandstream 100mhz

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Telesis PX24 Nano

  • Product Code: Telesis PX24 Nano
  • Reward Points: 100
  • Availability: Out Of Stock
  • $0.00

  • Ex Tax: $0.00
  • Price in reward points: 400

Available Options


This product has a minimum quantity of 2

Related Products

Telesis PX24 mrX

Telesis PX24 mrX

Telesis PX24 mrX Otonom IP Hibrit Telefon Santralı, analog ve sayısal abone ile dış hatlarından oluş..

$676.00 Ex Tax: $676.00